italpower.cz

Klub příznivců italských vozů "italpower.cz" byl veřejnosti představen 1. 4. 2012 a patří mezi nejmladší kluby v České republice.

Hlavním posláním klubu je sdružovat všechny příznivce, pro které nejsou italské vozy pouhým dopravním prostředkem, ale srdcovou záležitostí. Převážná většina našich členů se chlubí vlastnictvím vozů značky Fiat, ale najdou se mezi námi i jedinci, kteří vlastní vozy ostatních italských značek.

Mezi fanoušky italských vozů se pohybujeme řadu let a uspořádali jsme již několik setkání a srazů. V pořádání srazů budeme samozřejmě pokračovat i pod hlavičkou italpower.cz. Naše srazy jsou a budou výjimečné hlavně tím, že vlastníme časomíru pro měření sprintů a to rovnou pro dvě dráhy současně. Pro účastníky, které měření sil nezaujme, pořádáme tzv. orientační závody.

Italpower není jen "obyčejný" klub, kterých jsou v České republice desítky. Lišíme se především tím, že neprovozujeme "pouze" diskusní fórum, ale kvalitní portál www.italpower.cz, na kterém pravidelně zveřejňujeme technické články, recenze a návody. Zajímavou částí portálu je též sekce projekty, ve které mají naši členové prostor pro prezentaci svých upravenýh vozů. Mezi našimi projekty lze najít i skutečné skvosty.

Webové stránky: www.italpower.cz

Fórum: www.italpower.cz/cs/diskuseCo znamená italpower.cz? Můžete si sami vybrat, co třeba "italská síla", nebo "energie"? Je to na vás.

ital - zkratka pro "italská"
power - slovo původem z angličtiny, které má více významů
podstatné jméno: síla, moc, energie, schopnost, mocnost
sloveso: opatřit motorem, vybavit motorem, elektrifikovat
přídavné jméno: motorový, velmocenský