Fiat Multipla Klub ČR

Fiat Multipla klub ČR o.s. byl oficiálně založen v srpnu 2006 a zaregistrován jako neziskové občanské sdružení dle zákona.

Impulsem ke vzniku klubu byla internetová komunikace na fóru a následné první setkání majitelů aut Fiat Multipla v Táboře, v květnu 2006. Následovalo další podzimní setkání v Táboře, kde klub již částečně pomáhal s organizací setkání a přicházela první desítka členů klubu, kteří jsou většinou členy dodnes.

Cílem klubu je:

  • sloučit majitele tohoto zajímavého auta
  • pořádání setkání těchto vozidel a podpora majitelů a příznivců tohoto vozu
  • pomoc majitelům při údržbě a uchování těchto vozů pro budoucí generace
  • propagace vozu Fiat Multipla a automobilky Fiat v ČR a SK

V současné době klub sdružuje již 15 % registrovaných majitelů Multipel v celé ČR a každým dnem se členská základna rozrůstá.

Fiat Multipla a jeho netradiční vzhled je vždy srdeční záležitostí. Proto jsme se rozhodli toto kontroverzní autíčko zachovat i pro budoucí generace. Pro mnoho lidí je Multipla jen ošklivé auto, ovšem jen majitelé ví, jak předčí některá jiná auta svou praktičností. V klubu si navzájem vyměňujeme zkušenosti s opravami a úpravami. I tato skutečnost je hnacím motorem pro rozšiřování Fiat Multipla klubu ČR.

Zdravíme se zablikáním dálkových světel, jsme jedna rodina. Fiat Multipla je láska na druhý pohled, ale na celý život....

Webové stránky: www.multiplaklub.cz